GAMS bij u in de buurt

Hier vindt u alle nummers van onzekantoren.

Bel het dichtstbijzijnde kantoor om een afspraak te maken

In Brussel

Hoofdzetel Brussel

& Hoofdkantoor GAMS BELGIË

  • Tel : +32 (0) 2 219 43 40
  • Email: info@gams.be
  • Adres : Gabrielle Petitstraat, 6 – 1080 Molenbeek (Gebouw B – 2de verdieping)
  • Openingstijden: Maandag-Vrijdag, 9u tot 17u

In Vlaanderen

Antenne Antwerpen: De Shelter

Contactpersoon : Ewout Gubbels (sociale opvolging) en Mawda Abbas (verantwoordelijke antenne)

  • Tel Ewout : +32 (0) 493 35 15 47
  • Tel Mawda: +32 (0) 493 56 38 86
  • Email: ewout@gams.be en mawda@gams.be
  • Adres : Langstraat 102, 2140 Antwerpen
  • Openingstijden : Maandag-Vrijdag, 9u tot 17u

Permanentie Leuven : Huis van het Kind

Contactpersoon : Katrien De Koster

  • Tel : +32 (0) 495 93 93 18
  • Email: katrien@gams.be
  • Adres : Savoyestraat 4, 3000 Leuven

Permanentie Gent : De Sloep VZW

Contactpersoon: Jessica Tatout

  • Tel : +32 (0) 493 40 52 90
  • Email: jessica@gams.be
  • Adres : Bevelandstraat 26, 9000 Gent

Permanentie Hasselt : Huis van het Kind

Contactpersoon : Ewout Gubbels

  • Tel : +32 (0) 493 35 15 47
  • Email: ewout@gams.be
  • Adres : Limburgplein 3, 3500 Hasselt

In WalloniE

Antenne Namen

Contactpersoon: Mélanie Jocquet

  • Tel : +32 (0) 493 49 29 50
  • Email: melanie@gams.be
  • Adres : Rue Henri Lecocq 60, 5000 Namen
  • Openingstijden : Maandag-Vrijdag, 9u tot 17u

Antenne Luik

Contactpersoon : Louise Da Via

  • Tel : +32 (0) 43 77 45 40
  • Email: louise@gams.be
  • Adres : Quai de Rome 65, 4000 Luik
  • Openingstijden : Maandag-Vrijdag, 9u tot 17u

Permanentie Verviers

Contactpersoon : Fos Mohamed Nur

  • Tel : +32 (0) 492 26 79 45
  • Email: fos@gams.be
  • Adres : Rue du Parc 29, 4800 Verviers
  • Permanentie : Vrijdagnamiddag
Exit