Coronavirus & lockdown: GAMS België informeert en ondersteunt

! Regelmatige update !

Ten tijde van de pandemie COVID-19 oftewel het coronavirus, wenst GAMS haar leden gerust te stellen en blijft ter beschikking staan van haar leden. Dit artikel bundelt de documentatie en de middelen hiertoe in verschillende talen. Hieronder vindt u de tekst in het Nederlands. Voor personen die geen Frans of Nederlands kunnen lezen, heeft onze ploeg (werknemers en vrijwilligers) korte videoboodschappen opgenomen met dezelfde essentiële informatie.

???? Boodschap aan onze leden

« GAMS heeft haar groepsactiviteiten en individuele gesprekken moeten opschorten om de verspreiding van het virus te beperken, maar wij blijven tot uw beschikking staan. In deze moeilijke periode zal GAMS u niet in de steek laten. Als u zich zorgen maakt, als u bang bent, als u zin hebt om te praten, of als u bepaalde informatie over de ziekte of over de lockdown niet begrijpt, is het team beschikbaar per telefoon of WhatsApp.

U vindt de telefoonnummers van alle geografische kantoren van GAMS in de bijbehorende video, of op onze website www.gams.be. Wij kunnen u informeren tijdens kantooruren, maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur. »

> Meer lezen

Frans
Nederlands
Engels
Amhaars
Tigrinya
Pulaar
Afar
Somali
Malinke
Soussou
Alle video’s kunt u op Youtube terugvinden:

Youtube Playlist

???? Bel ons

Als je wilt praten, kan je de coördinatrices van de verschillende antennes bellen.

  • Vlaanderen: Katrien de Koster +32495939318
  • Brussel: Carolina Neira Vianello +32493405292
  • Luik: Samia Youssouf +32470541899
  • Namen: Mélanie Jocquet +32493492950

???? Online chat

Wij zijn ook beschikbaar via de ACCESS online chat. Zo mag je je situatie in je eigen taal met ons bespreken.

Online chat


ℹ  Tools & informatie


No Replies to "Coronavirus & lockdown: GAMS België informeert en ondersteunt"